Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Milicz
Automatyczne bezdotykowe kosze - to prawdziwy hit!

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Z kosza na śmieci każda osoba korzysta codziennie i to po kilka razy. Aby wyrzucić śmieci należy dotknąć pokrywy czy też otworzyć ją za pomocą przycisku nożnego. Trzeba zatem dotykać pojemnika ręką czy też nogą. Innej możliwości wydawać by się mogło, że nie ma. Jednak producenci wymyślili automatyczne bezdotykowe kosze, które stały się prawdziwym hitem. Koszt ten jest otwierany oraz zamykany automatycznie. Jest to możliwe dzięki czujnikowi. Każda osoba, która posiada tego typu koszt na śmieci nie musi już dotykać miejsc, które są prawdziwym siedliskiem różnego rodzaju niebezpiecznych bakterii. W dwudziestym pierwszym wieku jak najbardziej z takiego właśnie kosza powinno się korzystać. Jak to działa? Działa to tak, że w momencie zbliżenia rąk czy też na przykład worka na śmieci w odległości około dziesięciu centymetrów nad czujnikiem, kosz automatycznie się otwiera. Po cofnięciu na przykład rąk kosz zawsze się zamyka. Należy przyznać, że jest to mocno innowacyjny system.
Automatyczne bezdotykowe kosze - to prawdziwy hit!

Automatyczne bezdotykowe kosze cieszą się ogromną popularności. Jest to nowość, której działanie bardzo odpowiada różnym odbiorcom. Automatyczne bezdotykowe kosze są nowoczesnym rozwiązaniem, które wydawać by się mogło niepotrzebnym udziwnieniem. Okazuje się jednak, że osoby żyjące w dzisiejszych czasach lubią nowoczesne rozwiązania, a przede wszystkim uwielbiają różnego rodzaju gadżety. Okazuje się, że prawdziwym gadżetem może być nawet koszt na śmieci. Nie jest to jednak wymysł bez pokrycia jak na przykład w przypadku wagi kuchennej z opcją bluetooth i tym podobne. Każda osoba dbająca o zdrowie i higienę swoją, swojej rodziny i przede wszystkim dzieci powinna przemyśleć sprawę takiego rozwiązania. Po co narażać wszystkich na mnóstwo bakterii, które są szkodliwe dla zdrowia, skoro można je zniwelować?

 

Swoje zastosowanie bezdotykowe kosze znalazły nie tylko w prywatnych domach oraz mieszkaniach, ale także w miejscach publicznych. W toaletach miejskich, w restauracjach, na dworcach czy też na lotniskach oraz w galeriach handlowych coraz częściej właśnie tego typu kosze są umieszczane. Wciąż jest to jednak nowość, a więc niektóre osoby są mocno zdziwione, gdy przed nimi sam od siebie otwiera się kosz na śmieci. Oczywiście jest to pozytywne zaskoczenie. W większości kosz jest przez osoby te kupowany już do zastosowania domowego. Jest to zatem najlepsza reklama. Na rynku mamy dostępnych całą masę wielkości tego rodzaju koszy. Znajdziemy zarówno te o mniejszej pojemności, te o pojemności średniej jak i także znacznie większe dla większych rodzin. Musimy się także liczyć z tym, że automatyczny śmietnik z czujnikiem na fotokomórkę jest znacznie droższy od takiego zwykłego kosza. Wiadomo, że być tak musi. Sama fotokomórka jest kosztowna, a do tego dochodzi produkcja i wykonanie śmietnika. Należy jednak przyznać, że jest to rozwiązanie komfortowe, pomocne, higieniczne oraz wygodne. Osoby korzystające z automatycznych śmietników już na pewno nie przerzucą się na zwykłe kosze na śmieci.

 

Magdalena Brud, https://koszenasmieci.pl/


MRDzisiaj
Czwartek 20 czerwca 2019
Imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl